Sākums Jautāt Tāmes kalkulators Katalogi Tehnoloģijas Der zināt! Bildes Forums Montāža
Autorizācija
Jautāt
...
Firmas
Iesūtīti materiāli
EKO ventilācija
Ventilācijas energoefektivitāte 95% (Ražotāja mārketinga triks, ilūzija vai patiesība)
Gaisa aizkari FRICO
Kompānija FRICO piedāvā plašu klāstu Gaisa aizkarus dekoratīvos un citus
Lieliska iespēja AirPur3plus
Uzstādīšanai nepieciešami divi caurumi sienā un pati iekārta, princips ir ļoti vienkāršs
Vienkārša uzstādīšana, lielisks ekspluotācijā
Lieliska iespēja; Savienots vienā komplektā ventilācija ar kondicionēšanu. Inženieri ir papūlējušies un radījuši iekārtu, kurai nav nepieciešama ārējā daļa, kā rezultātā ir atrisināta būtiska problēma
Elektrodu (jonu) katls
SILTUMS TAVĀ MĀJĀ Kompānija “ALOVS” piedāvā ekonomisku apkuri uz Krievijas ЗАО “ГАЛАН” elektrodu katla bāzes
Aptauja
Ievads -> Reģiona izvēle -> Tipa izvēle ->
No koncepcijas līdz realizācijai


Jautājumi un atbildes par apkuri, ventilāciju un kondicionieriem.
Šī informatīvi publiskā lapa būs lieliska iespēja katram kļūt par lietpratēju, iepazīties ar ēku iekšējo instalāciju risinājumiem, kā arī ērti saņemt nepieciešamos aprēķinus labai gaisa kvalitātes nodrošināšanai. Būs iespēja iepazīties ar jaunumiem un dažiem energoefektivitātes risinājumiem telpās.

Veicot aptaujas ES valstīs bija pilnīgi skaidrs, ka nepieciešmas kaut kas tāds, kas atvieglotu uzņēmīgam cilvēkam iegādāties atbilstošas iekārtas labai gasai kvalitātes uzturēšanai telpā. Būvējot vai remontējot māju, ražošanas, sabiedriskās vai citas telpas, kondicionēšana, apkure un ventilācija tās ir lietas, bez kurām mūsu modernajā pasaulē neiztikt. Iespējams mēs visi to zinam, bet pirms uzstādīšanas rodas būtisks jautājums: ‘’Ko darīt, cik lielu iekārtu nepieciešams, kāda apjoma gaisa vadi, kur iegādāties un cik tas maksās’’? Šī lapa dos Jums profesionālu atbildi uz inženiertīklu risinājumiem telpās, saprotamā valodā gan meistaram, gan individuālam lietotājam. Tehniskie termini būs vienkāršoti ērtākai lietošanai ar skaidrojumiem saprotamā valodā. Sagatavojies un pārsteidz profesionāli!

 

Autorizējies un izmanto Tāmes kalkulatoru. Aizpildiet tālākos norādījumus un WACH aģents sniegs detalizētus aprēķinus uz jautājumiem par: Kondicionieriem, apkuri, siltumsūkņiem, ūdens boileriem, sadzīves un profesionālām nosūcēm, gaisa aizkariem. TURPINĀT >>


PREČU KATALOGS 2020.gads

 

   VENTILĀCIJA

pieplūdes nosūces sistēmas, ar un bez rekuperācijas. Privātmājām, birojiem, industriālās ēkas.

n Cenas EUR >>>


n Tematiskās tēmas, speciālista viedoklis >>>


npdf katalogs

 

 

nGAISA AIZKARI

industrialie un saimniecības tipa, vertikalie un horizontālie.
Privātmājām, birojiem, industriālās ēkas.


n Cenas EUR >>>


n Tematiskās tēmas, speciālista viedoklis >>>


npdf katalogs

n    SILTUMSŪKNIS

šodien un nākotnē lētākais kurināmā veid.
Privātmājām, birojiem, industriālās ēkas.


n Cenas EUR >>>


n  Tematiskās tēmas, speciālista viedoklis


npdf katalogs >>>

 

   KONDICIONIERI

sienas, kasešu, kanāla sistēmas.

Privātmājām, birojiem, industriālās ēkas.


n Cenas EUR 2020>>>


n Tematiskās tēmas, speciālista viedoklis >>> papildināts


npdf katalogs

 

n    NOSŪCE

industriālās un sadzīves nosūces sistēma. Privātmājām, birojiem, industriālās ēkas.


n Cenas EUR


n  Tematiskās tēmas, speciālista viedoklis


npdf katalogs

 

    
izmaksas un patēriņš dažādiem energo nesēju piegādātājiem


n Cenas EUR


n Tematiskās tēmas, speciālista viedoklis


npdf katalogs

 

 n
KAS JĀZINA PAR VENTILĀCIJU PRIVĀTMĀJĀ

           
VENTILĀCIJA
ventilacija privātmaja eiroklimats
SPLIT KONDICIONIERI
kondicionieri privātmāja eiroklimats
KONDICIONIERI+VENTILACIJA+APKURE
ventilācija eiroklimats kondicionieri

 


 

 

PREZENTĀCIJAS TAPETES
Dažādi ventilācijas sistēmas konfigurācijas veidi.
 

 

 

 

 

 

 

 

AUTORIZĒJIES UN IZMANTO TĀMES KALKULATORU
Kalkulators ar skaidrojumiem, kas palīdzēs aprēķināt nepieciešamo jaudu apkurei, kondicionierim, ventilācijai un gaisa aizkariem.  (Turpināt >>>)

ventilācija kondicionieri nosūces

 

 


 

Ēkas energoefektivitātes aprēķina programma

ēkas energoefektivitātes aprēķina programma kalkulatorsPēc Ekonomikas ministrijas pasūtījuma saskaņā ar 2009.g. 30. martā noslēgto iepirkuma līgumu Nr. EM 2009 /09 „Ēkas energoefektivitātes aprēķina programmas izstrāde” SIA „Procesu analīzes un izpētes centrs” ir izstrādājis Excel tabulu (turpmāk - Programma) aprēķiniem saskaņā ar Ministru kabineta 2009.g. 13. janvāra noteikumiem:

Ēku energo efektivitātes  programma (excel.xls) 

 

 Logu svīšana un tecēšana iedzīvotāju nelaime – Kā rīkoties?n
Vēl silts speciālista viedoklis!
 
Daudz jauno dzīvokļu saimnieki, kas nomainījuši mājai logus ar mērķi ieekonomēt siltumu ziemas laikā, saskaras ar jaunu problēmu – kā logu svīšana un tecēšana. >>> Turpināt

 

 


LAIKS GAISA AIZKARIEM 

(kas tas ir elektriskais gaisa aizkars un kāds no tā labums?)

gaisa aizkari aizskari aiskari  			siltuma pūtēji virs durvīm horizontālie vertikālieKatrs, kas strādājis noliktavā, veikalā vai citur kur bieži tiek virinātas āra durvis ziemā ir sastapies ar nepatīkamu caurvēju.

Elektriskā gaisa aizkara mērķis ir nodrošināt neredzamu sienu starp durvju ailām, lai noslēgtu ārējā gaisa iekļuvi telpā. Ja vien iekārta būs pareizi izvēlēta un jaudas pietiks, tad rezultāts būs lielisks.
Pirms iegādāties gaisa aizkaru jābūt uzmanīgam, jo tie tiek ražoti ar dažādām jaudām un dažādiem mērķiem. Piemēram; mazākais un lētākais gaisa aizkars nedos efektu, ja tiks uzstādīti autoservisa vārtos! Šīs mājas lapas sadaļā / tāmes kalkulators/ varat izmēģināt roku un salīdzināt piedāvājumu.

Gaisa aizkari ir nesamērīgi dārgi ekspluotācijā.
Ja gaisa aizkaru aprīko ar attiecīgu automātiku, energoefektivitāti var uzlabot par 70%. Piemēram durvīs ieliekot automātisku slēdzi ar laika releju, kas ieslēgs un izslēgs iekārtu atbilstoši vajadzībai.
Vēl jādomā kādam mērķim domāta iekārta! Ja telpu nav nepieciešams uzsildīt, tad ražotāji piedāvā iekārtas arī bez sildelementiem, šīs iekārtas ir ļoti ekonomiskas un saglabā to pašu efektu.  (PAPILDINĀTS (lasīt vairāk>>))

  gaisa aizkars aiskars aizskars virs durvim lietots jaunsgaisa aizkars eksperiments cik jaudigu lielu

  Gribi redzēt kā darbojas gaisa aizkars? Klikšķini virsū!!!


 
INFRASARKANIE SILDĪTĀJI ‘’MĀJAS SAULE’’
 
(Kas tas ir infrasarkanie stari?)
infra sarkanie sildītāji starojums siltums apkure
 
Ķermenim vienu pusi silda saule, bet otru pusi stindzina gaiss. Daudzi noteikti var apjaust un iedomāties šīs sajūtas pirmajās pavasara dienās, kad saules stari silda, bet āra temperatūra vēl joprojām ir zem nulles. Visticamāk – iegādājoties apkurei infrasarkano sildītāju šī sajūta jūs nepametīs visu sezonu. Infra sarkanais starojums raida siltumu uz attiecīgu virsmu vai ķermeni, bet nesilda gaisu. Ar šo arī izskaidrojams augstāk minētais efekts.

Kas tas ir infrasarkanie stari?
Parastam sildķermenim darbojoties telpā tas iekustina gaisa molekulas, attiecīgi uzsildot telpu ar mums patīkamu siltumu.

Infrasarkanie (IS) stari ir spektrāls elektromagnētiskais starojums, kas pakļaujas optiskās zinātnes likumiem. IS stari  pilda līdzīgu funkciju kā saule (0.74 MHz). Siltuma stars tā pat kā gaisma, tikai citā frekvencē, nonāk uz kādu virsmu un iedarbojas uz to radot siltumu, bet šis stars nedarbojas uz gaisa molekulām. Tapēc šis starojums kā dzīvokļa apkure būs mazāk piemērots un speciālisti iesaka izvēlēties mums zināmos apkures veidus.
infra sarkanie sildītāji shēma

Kāpēc par šīm lietām ir jāstāsta? Lasītājam ir jābūt skaidrs un jāorientējās piedāvājumu juceklī. Tūlīt stāsts būs daudz gaišāks, kad paskatīsimies uz IS stariem no otras puses! Arī šim  funktierim var piešķirt ordeni par izcilu izgudrojumu, jo atrisina mums lietotājiem daudz būtisku problēmu.
Piemēram
IS stari lieliski izmantojami āra kafeinīcās. Uz tiem neiedarbojas gaisa plūsmas un vēji, šim siltumam nav nepieciešamas norobežojošas konstrukcijas jeb sienas.  IS starus var viegli raidīt vēlamā virzienā un iegūt lielisku efektu.
Nesiltinātos angāros ar dažām darba vietām, kur pēc būtības būtu nepieciešamai ļoti lieli energoresursi uzsildīšanai, lieliski var izmantot IS starus un pateicoties spektrālajam starojumam apsildīt konkrētu darba vietu
.

  

 

 

 
Cik resnu ūdens cauruli vajag dūmvadi trubas truba dūmvads lielu apkures radiatori aprēķins siltuma ķermeņi kapara caurules siltumnesēji gaisa vadi čillers čilleri čileri čilers dzesētājs mobilais portatīvais wc toletes sanitārās sanitārā telpa telpas aprēķini energoefektivitāte 95% recirkulācija rekuperācija siltuma koeficients koeficents plākšņu siltummainis rotācijas inženier zinātne gaisa pūtējs inženierkomunikācijas kādu jaudu likt How it is necessary a thick water sleeve flues tube flue praise heating radiators calculation heat bodies copper sleeve disappeared wires chillers cooler the mobile portable wc toilets sanitary the sanitary apartment calculate apartments of 95% heat coefficient coefficient of plates rotary press science air to lay some power energoefekktivitvte engineer communications Как толстый рукав воды надо дымоходы труба дымоход хвалю радиаторы отопления вычисление тела тепла рукавные теплоносители меди исчезли провода охладитель мобильный портативный санитарные санитарное помещение помещения вычисляешь энергоэффективность коэффициент 95% тепла коэффициент пластин ротации наука выдувальщик воздуха какую-то мощность положить инженер Gaisa kondicionēšanas dzesēšanas ventilācijas sistēmu tirdzniecība projektēšana uzstādīšana serviss remonts apkope iekārtu diagnostika Garantijas un pēc garantijas remonts Piedāvājam pasaules pazīstamāko ražotāju SAMSUNG LG FUJITSU SIEMENS DAIKIN SWEGON REMAK BONECO MITSUBISHI PM LUFT GOLD FLEXIT SALDA AMALVA OSTBERG 2VV VEAB HALTON YORK GUNTNER RIVACOLD SCOTSMAN MUCOM HELPMAN ISOCAB SYSTEMAIR BLUEBOX CLIVET GEA FLAKT CHOFU GATLAN FUJI brink climate systems Gaisa kondicionēšanas iekārtas – kondicionieri kondicionētāji uzstādīšana kondicionētājs precīzā kondicionēšana SPLIT sistēmas Multisplit kondicionieri. Gaisa mitrinātājs mitrināšana Mikroklimata vadīšana. Aukstuma aģenta Freona uzpildīšana Mobilie gaisa kondicionieri kondicionieris Gaisa dzesētāji dzesētājs Chillers šķidruma dzesētājs Kompresori kompresors kondensatori kondensators Ventilācijas sistēmas uzstādīšana un iekārtas ventilācija mājām māju birojiem ofisiem biroju ofisu viesnīcām viesnīcu noliktavu rūpniecības industriālo telpu telpām Gaisa apstrādes iekārtu Temperatūras mitruma mitrums gaisa daudzuma daudzums spiediena spiediens kontrole Gaisa žāvētāji žāvētājs Serveru dzesēšana telekomunikāciju sistēmu dzesēšana Vēdināšanas iekārtas Gaisa nosūcēji profesionālie Respiratori. Ventilācijas sistēmas un iekārtas projektēšana ventilācijas uzstādīšana tirdzniecība Ventilatora gaisa apstrāde gaisa apstrādes iekārtas gaisa aizkari gaisa pūtēji ventilatori Difuzori Rekupera Apkures sistēmas tirdzniecība projektēšana Siltumsūkņi siltum sūkņi siltumsūknis siltuma sūknis siltumpumpis siltumapgāde zemes siltums siltums sūkņi apkurei lēta apkure apkure Montāža montāžu Kondicionieru ventilācij, kompresoru aprēķināšana kalkulators gribu zināt cik jaudīgu lielu vajag aprēķini gaisa aizskari aizkari aiskari boileri sildītāji sildītāju noosūce kape virs plīts metināšana metāla griešana skaidu sakidas nosūce kaitīgās gāzes krāsas krāsu putekļu putekļi aprēķins formula formulas atbildi bez maksas ūdens daudzums sildītājs apkure apkures gaisa siltums siltumsūkņi eko kompresori vēja ģeneratori saules baterejas batarejas kolektori metināšana metināšanas aparāti metināt tirdzniecība lāzer griešana Trade of the air conditioning cooling ventilation systems planning set service repair service diagnostics of devices Guarantees and after a guarantee repair Offer the 2vv of Sweet AMALVA OSTBERG of the producers SAMSUNG LG FUJITSU SIEMENS DAIKIN SWEGON REMAK BONECO MITSUBISHI PM LUFT GOLD FLEXIT known by world VEAB HALTON YORK GUNTNER RIVACOLD SCOTSMAN MUCOM HELPMAN ISOCAB SYSTEMAIR BLUEBOX CLIVET GEA FLAKT CHOFU GATLAN FUJI brink climate systems Air conditionings hung – conditioners conditioners set conditioner the exact conditioning the SPLIT system Multisplit conditioners. Air mitrinatajs moistening Microclimate conduct. Cold agent Freona fill the Mobile air conditioners conditioner the Air coolers cooler the Chillers liquid cooler Compressors compressor kondensatori kondensators Ventilation system set and device ventilation waved the bureaus of houses ofisiem ofisu of bureaus hotels apartments of the industry of storages of hotels industrial apartments the Temperature of the Air treatment devices humidity humidity air amount amount pressure pressure control the Air zavetaji zavetajs Serveru cooling cooling of the systems of telecommunications Ventilation device Air nosuceji the professional Respirators. Ventilation system and device planning ventilation set trade the Ventilator air treatment air treatment device air brise-bises air puteji ventilators Difuzori Rekupera Heating system trade planning the Siltumsukni siltum pumps siltumsuknis heat pump siltumpumpis siltumapgade earthen heat heat pumps heating a cheap heating heating Editing ventilacij of editing Conditioners, calculation of compressors calculator want to know how jaudigu large it is necessary calculations air aizskari brise-bises aiskari boilers heaters the noosuce of heaters back above a flag welding metal cutting dusts of dusts of paint of the sakidas of slivers nosuce harmful gas paints calculation formula formulas answer without requiring payment water amount heater heating heating air heat siltumsukni eko compressors wind generators sun baterejas batarejas collectors Торговля систем вентиляции охлаждения кондиционирования воздуха проектирование установка сервис ремонт обслуживание диагностика устройств Гарантии и после гарантии ремонт Предлагаем кондиционирования мировой более известных производителей САМСУНГ ЛГ ФУЙИТСУ СИЕМЕНС ДАИКИН СWЕГОН РЕМАК БОНЕСО МИТСУБИСХИ ПМ ЛУФТ ГОЛД ФЛЕXИТ Сладкой АМАЛВА ОСТБЕРГ 2вв ВЕАБ ХАЛТОН YОРК ГУНТНЕР РИВАСОЛД ССОТСМАН МУСОМ ХЕЛПМАН ИСОСАБ СYСТЕМАИР БЛУЕБОX СЛИВЕТ ГЕА ФЛАКТ СХОФУ ГАТЛАН ФУЙИ бринк слимате сyстемс Воздуха повешенные – кондиционеры кондиционеры установка кондиционер точное кондиционирование кондиционеры системы СПЛИТ Мултисплит. Увлажнитель воздуха увлажнение проведение Микроклимата. Наполнение агента холода Фреона Мобильные кондиционеры воздуха кондиционер охладители Воздуха охладитель охладитель жидкости Схиллерс Компрессоры компрессор установка системы конденсатори конденсаторс Вентиляции и вентиляция устройства махнули бюро домов для офисием для бюро офису гостиниц для помещений индустриальных помещений промышленности складов гостиниц влажность влажности Температуры обрабатывающих устройств Воздуха количество количества воздуха давление давления контроль охлаждение Воздуха заветайи заветайс Серверу охлаждение систем телекоммуникаций Воздуха устройства Проветривания носусейи профессиональные Респираторы. Проектирование системы вентиляции и устройства установка вентиляции торговля обработка воздуха Вентилятора занавески воздуха обрабатывающего устройства воздуха выдувальщики воздуха вентиляторы Диффузоры Торговля системы Отопления Рекупера проектирование Силтумсукни силтум насосы насос силтумсукнис тепла силтумпумпис теплоснабжение земляное тепло тепло насосы для отопления дешевое отопление отопление Монтаж Кондиционеров монтажей вентиласий, вычисление компрессоров калькулятор хочу знать как йаудигу большой надо вычисления воздуха аизскари занавески аискари бойлера нагреватели нагревателей ноосусе задник над плитой сварка резка металла пыли пылей красок краски щепок сакидас носусе вредного газа вычисление формула формулы отвечаешь без платной воды количество нагреватель отопление тепло воздуха отопления силтумсукни еко компрессоры генераторы ветра солнечной батерейас батарейас коллекторы Veicot aptaujas ES valstīs bija pilnīgi skaidrs, ka nepieciešmas kaut kas tāds, kas atvieglotu uzņēmīgam cilvēkam iegādāties atbilstošas iekārtas labai gasai kvalitātes uzturēšanai telpā. Būvējot vai remontējot māju, ražošanas, sabiedriskās vai citas telpas, kondicionēšana, apkure un ventilācija tās ir lietas, bez kurām mūsu modernajā pasaulē neiztikt. Iespējams mēs visi to zinam, bet pirms uzstādīšanas rodas būtisks jautājums: ‘’Ko darīt, cik lielu iekārtu nepieciešams, kāda apjoma gaisa vadi, kur iegādāties un cik tas maksās’’? Šī lapa dos Jums profesionālu atbildi uz inženiertīklu risinājumiem telpās, saprotamā valodā gan meistaram, gan individuālam lietotājam. Tehniskie termini būs vienkāršoti ērtākai lietošanai ar skaidrojumiem saprotamā valodā. Sagatavojies un pārsteidz profesionāli! Izmantojiet Tāmes kalkulatoru. Aizpildiet tālākos norādījumus un WACH aģents sniegs detalizētus aprēķinus uz jautājumiem par: Kondicionieriem, apkuri, siltumsūkņiem, ūdens boileriem, sadzīves un profesionālām nosūcēm, gaisa aizkariem Šī informatīvi publiskā lapa būs lieliska iespēja katram kļūt par lietpratēju, iepazīties ar ēku iekšējo instalāciju risinājumiem, kā arī ērti saņemt nepieciešamos aprēķinus labai gaisa kvalitātes nodrošināšanai. Būs iespēja iepazīties ar jaunumiem un dažiem energoefektivitātes risinājumiem telpās.