Sākums Jautāt Tāmes kalkulators Katalogi Tehnoloģijas Der zināt! Bildes Forums Montāža
Autorizācija
Firmas
Iesūtīti materiāli
EKO ventilācija
Ventilācijas energoefektivitāte 95% (Ražotāja mārketinga triks, ilūzija vai patiesība)
Gaisa aizkari FRICO
Kompānija FRICO piedāvā plašu klāstu Gaisa aizkarus dekoratīvos un citus
Lieliska iespēja AirPur3plus
Uzstādīšanai nepieciešami divi caurumi sienā un pati iekārta, princips ir ļoti vienkāršs
Vienkārša uzstādīšana, lielisks ekspluotācijā
Lieliska iespēja; Savienots vienā komplektā ventilācija ar kondicionēšanu. Inženieri ir papūlējušies un radījuši iekārtu, kurai nav nepieciešama ārējā daļa, kā rezultātā ir atrisināta būtiska problēma
Elektrodu (jonu) katls
SILTUMS TAVĀ MĀJĀ Kompānija “ALOVS” piedāvā ekonomisku apkuri uz Krievijas ЗАО “ГАЛАН” elektrodu katla bāzes
Aptauja

Gaidīsim no Jums jautājumus. Sniegsim atbildes dažu dienu laikā. Esiet atjautīgi, uzdodiet jautājumus par dažādām dzīves situācijām un montāžas specifiskiem sīkumiem. Mazāk vērtēsim dažādu ražotāju iekārtu cenas, šis jautājums jāspriež katram pašam. WACHagent aicina portāla lasītājus sniegt ziņas par inženiertehniskajiem jaunumiem. Aicinām ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas. Aicinājuma ignorēšanas gadījumā  WACHagent patur tiesības turpmāk liegt pieju portālam, ņemiet vērā ka interneta vide nav anonīma. 

                                    Jūsu jautājums un atbilde būs redzama, kad to būs apstiprinājis speciālists.

.

<<< Atgriezsties uz sākumu


 

TIEŠĀ SARAKSTE

 ventilācija, kondicionieri
un gaisa aizkari

 SIA ''Eiroklimats''

 
Andris Miežubrālis

Pierdze specialitātē 10 gadi. Lielu vēdināšanas projektu  asistents. mt 26461241

 Jautāt    (atbildes)

JAUTĀJUMS: Iesakiet mājas apkures risinājumu-140m2 kopējā platība,bet 2 stāvi.Doma bija par gaisa apkuri. Vai izvēlēties ar malku(Jotulas tipa),vai siltumsūkni?
ATBILDE:

Jotulas tipa būs lētāk, bet ir arī problēmas

1. Jotulas ar malku kurinātais gaiss ar gadiem iekrāso tumšākus griestus un tapetes

2. Regulāri kādam jābūt mājās lai pieskatītu krāsni

3. Malkas iegādes cena daudz neatpaliks no siltumsūkņa elektro patēriņa

Mūsdienās siltumsūkņi ir ļoti energoefektīvi un uzticami kalpo, ja vien ir iespējams meklējiet variantu un uzstādiet siltumsūkni.

Ņemot vērā ka mums ir garšs aukstā gada laika periods - neieteiktu izvēlēties lētāko 

JAUTĀJUMS: Man neliela ražotnite no kastes 70cm*60cm*60 cm vajadzetu ventilatoru-turbinu, pirms kaa vel atrodas filtrs, lai caur skursteni uzpuš 9 mmetru augstumaa, ar palielu jaudu taa lai vielas no shis kastes nenak atpakal, jo tas tiek taja iesmidzinatas ar apmeram 1.5 atmosferam un kastes viena mala ir valaa, tas kaa krasotava.
ATBILDE:

Es atvainojos biju Atvaļinājumā!  ir tādi ventilatori , kas piemēroti Jūsu apstākļiem klik te http://wachagent.com/files/55.4h.pdf 

JAUTĀJUMS: Labdien! Man butu loti svarigi uzzinat, kadas formulas jus izmantojat aprekinot nepieciesamo jaudu un citus raditajus tames kalkulatora!
ATBILDE: Izmantojiet mūsu mājas lapu kad vien nepieciešams! Kāpēc Jums vajadzīgas formulas?
JAUTĀJUMS: Labdien. Man interese tehniski parametri nosūces kape virs plīts, 880x2000,kadi būs gaisa vadus diametri. Cik m3/st nodrošina nosuces un pieplūdes. Kadu ventilatoru var izmantot. Vai drikst izmantot gaisa apstrades iekārtu ar rekuperāciju (glikola sistēma). Paldies
ATBILDE: Minim 1500 m3/h līdz 2400 m3/h ideāli!  virs tadas kapes vajag divus nosūces gaisa vadus 200d , kas saiet vienā 400 vai minimums 315d  gaisa vadā. Pieplūdi taisa par 10% lielaku! Ja rekuperāciju paredz izņemamu jeb izbīdāmu no gaisa vada priekš apkopes, tad tas ir ideāli, jo ļoti daidz siltuma var atgūt pieplūdei! (Glikola siltummainis ir labākais risinājums šādās sistēmās)
JAUTĀJUMS: Kur varētu atrast kādus meistarus / firmas Jonu katlu uzpildīšanai ar siltumnesēju Kuldīgas (labāk Alsungas) tuvumā.
ATBILDE: SIA Eiroklimats meistari ir godam!!! tel 26461241
JAUTĀJUMS: vai jonu apkures katlam turpgaitu un atpakaļgaitu laist pa bēniņiem
ATBILDE:

Droši, galvenais pareizi izolēt trubas un augstākajā punktā ielikt, atgaisotājus!

JAUTĀJUMS: privatmāja 250m2. Kādu ventilācijas iekartu labak izvēlēties. Vai var Jums piezvanīt?
ATBILDE: Lai pašam ekspluotācijas laikā butu mazāki izdevumi labāk izvēlēties ventilācijas iekārtu ar augstāku rekuperācijas energoefektivitāti un rūpnīcā kompektētu automātiku. Jūsu mājai agregāts ar 550 m3/h būtu pietiekami. Piemēram VOLF gaisa iekārtas ir ļoti kvalitatīvas. Lūdzu zvaniet 26461241
JAUTĀJUMS: Labdien.Interesētu aksiālie ventilatori ar alumīnija lāpstiņām un to cenas.paldies.
ATBILDE: Kapēc alumīnija lāpstiņas? Vai nepieciešamie ventilatori paredzēti uzstādīšanai ugunsnedrošās vietās?
JAUTĀJUMS: Bet viņi pirms uzstādīšanas apsolīja, ka temperatūra būs normas robežās!
ATBILDE: Tas jāskatās Jūsu līgumā!  Tāda sajūta , ka esat no izoildītāja puses maldināta!
JAUTĀJUMS: Mums uzlika dārgu ventilāciju ,kas it kā strādā, bet vasarā vienalga mums ir neciešami augsta temperatūra! neesam apmierināti ar bijušajiem meistariem! Nākošo sola karstu vasaru, ko mums darīt?
ATBILDE: Papildus jāliek klāt kondicionieri! Ja šobrīd esat samaksājuši tikai par ventilāciju, tad piemaksāt par dzesēšanu vienalga vajadzēs. 
JAUTĀJUMS: Sveicinaati! vai freons ir kaitīgs veselībai?
ATBILDE: Freons kaitīgs ir apkārtējai videi un ozona slānim! Cilvēkam nav kaitīgs!. iepriekšējā gatsimta 60 -90 gados ar freonu pildīja dihlafosa flakonus , atsvaidzinātājus un citus dezodorantus.
JAUTĀJUMS: man majas ljoti sviist ziemaa logi, vai tur nav vainiiga ventilaacija?
ATBILDE: tur ir vainīgs augstais laiks un siltās istabas, kā rezultātā iekšpusē veidojas kondensāts. Vēl var pieminēt loga kvalitāti. ja stikla energoefektivitāte ir zema, tad tie arī vairāk svīdīs! Ar ventilāciju iespējams uzlabot stāvokli pie mitrajām vietām pieliekot nelielu jebkādu gaisa pūtēju. mitrajās vietās ir japanāk gaisa kustība tad varētu būt arī rezultāts.
JAUTĀJUMS: esmu uzcēlis jaunu pirti. Vai Jūs lūdzu varētu sniegt konsultāciju par ventilāciju?
ATBILDE:

Varbūt jums palīdzēs šis zīmējums. A.dabīgā nosūce ar rokas regulējamu vārstu B aktīvā nosūce ar motoru (100-150m3/h) Cventilācijas aparāts ar rekuperāciju. Durvīs apakšējā daļā ieliekam restītes, tādas durvis var pasūtīt jau gatavas. par trubu diametru izrēķini pats . aizej uz sadaļu †aames kalkulators'' ievadi attiecīgos parametrus un paskaties rezultaatu.

JAUTĀJUMS: Vai jūs varētu palīdzēt! Mums birojā vienā telpā ļoti spēcīgi pūš gaisu no viena difuzora
ATBILDE: Pamēģini uzlikt difuzoru ar lielāku diametru vai pieslēdz pie sistēmas veelvienu difuzoru. Respektīvi tādā veidā jūs samazināsiet gaisa ātrumu.
JAUTĀJUMS: gribeetu luugt paliidziibu! firma kuras vairs nav uztaisija ventilaciju. ziemā pa trubām istabā tek kondensāts!!! Ko darīt??
ATBILDE: Jāizolē cauriles!    droshi vien bēninjos ir neizolētas caurules! ietiniet trubas akmens vatē un problēmām nevajadzētu būt!
JAUTĀJUMS: kā tā var būt? mēs ar kaimiņu uzlikām vienādus kondicionierus, bet apkopes jātaisa man vienam ,jo katru pavasari maneejiemir kaut kāda ķibele un nedzesē. Savukārt kaimiņš 3 gadu darbina bez problēmām!
ATBILDE: Droši vien , jums dzesēšanas sistēmā ir mikro plaisa, pa kurieni  minimāli atmosvērā noplūst freons. Veselībai tur nekas kaitīgs nav, bet defektu vajadzētu novērst.
JAUTĀJUMS: 150 m2 privātmāja , ventilacijai man piedāvā pashu mazaako agregātu 400 m3/h . vai nebuus par mazu?
ATBILDE: Pietiks! Gaisa pieplūdi organizējiet dzīvojamās istabās , nosūci kordorā, virtuvē un foajee!! 
Lai uzdotu jautājumu vajag autorizēties!
Cik resnu ūdens cauruli vajag dūmvadi trubas truba dūmvads lielu apkures radiatori aprēķins siltuma ķermeņi kapara caurules siltumnesēji gaisa vadi čillers čilleri čileri čilers dzesētājs mobilais portatīvais wc toletes sanitārās sanitārā telpa telpas aprēķini energoefektivitāte 95% recirkulācija rekuperācija siltuma koeficients koeficents plākšņu siltummainis rotācijas inženier zinātne gaisa pūtējs inženierkomunikācijas kādu jaudu likt How it is necessary a thick water sleeve flues tube flue praise heating radiators calculation heat bodies copper sleeve disappeared wires chillers cooler the mobile portable wc toilets sanitary the sanitary apartment calculate apartments of 95% heat coefficient coefficient of plates rotary press science air to lay some power energoefekktivitvte engineer communications Как толстый рукав воды надо дымоходы труба дымоход хвалю радиаторы отопления вычисление тела тепла рукавные теплоносители меди исчезли провода охладитель мобильный портативный санитарные санитарное помещение помещения вычисляешь энергоэффективность коэффициент 95% тепла коэффициент пластин ротации наука выдувальщик воздуха какую-то мощность положить инженер Gaisa kondicionēšanas dzesēšanas ventilācijas sistēmu tirdzniecība projektēšana uzstādīšana serviss remonts apkope iekārtu diagnostika Garantijas un pēc garantijas remonts Piedāvājam pasaules pazīstamāko ražotāju SAMSUNG LG FUJITSU SIEMENS DAIKIN SWEGON REMAK BONECO MITSUBISHI PM LUFT GOLD FLEXIT SALDA AMALVA OSTBERG 2VV VEAB HALTON YORK GUNTNER RIVACOLD SCOTSMAN MUCOM HELPMAN ISOCAB SYSTEMAIR BLUEBOX CLIVET GEA FLAKT CHOFU GATLAN FUJI brink climate systems Gaisa kondicionēšanas iekārtas – kondicionieri kondicionētāji uzstādīšana kondicionētājs precīzā kondicionēšana SPLIT sistēmas Multisplit kondicionieri. Gaisa mitrinātājs mitrināšana Mikroklimata vadīšana. Aukstuma aģenta Freona uzpildīšana Mobilie gaisa kondicionieri kondicionieris Gaisa dzesētāji dzesētājs Chillers šķidruma dzesētājs Kompresori kompresors kondensatori kondensators Ventilācijas sistēmas uzstādīšana un iekārtas ventilācija mājām māju birojiem ofisiem biroju ofisu viesnīcām viesnīcu noliktavu rūpniecības industriālo telpu telpām Gaisa apstrādes iekārtu Temperatūras mitruma mitrums gaisa daudzuma daudzums spiediena spiediens kontrole Gaisa žāvētāji žāvētājs Serveru dzesēšana telekomunikāciju sistēmu dzesēšana Vēdināšanas iekārtas Gaisa nosūcēji profesionālie Respiratori. Ventilācijas sistēmas un iekārtas projektēšana ventilācijas uzstādīšana tirdzniecība Ventilatora gaisa apstrāde gaisa apstrādes iekārtas gaisa aizkari gaisa pūtēji ventilatori Difuzori Rekupera Apkures sistēmas tirdzniecība projektēšana Siltumsūkņi siltum sūkņi siltumsūknis siltuma sūknis siltumpumpis siltumapgāde zemes siltums siltums sūkņi apkurei lēta apkure apkure Montāža montāžu Kondicionieru ventilācij, kompresoru aprēķināšana kalkulators gribu zināt cik jaudīgu lielu vajag aprēķini gaisa aizskari aizkari aiskari boileri sildītāji sildītāju noosūce kape virs plīts metināšana metāla griešana skaidu sakidas nosūce kaitīgās gāzes krāsas krāsu putekļu putekļi aprēķins formula formulas atbildi bez maksas ūdens daudzums sildītājs apkure apkures gaisa siltums siltumsūkņi eko kompresori vēja ģeneratori saules baterejas batarejas kolektori metināšana metināšanas aparāti metināt tirdzniecība lāzer griešana Trade of the air conditioning cooling ventilation systems planning set service repair service diagnostics of devices Guarantees and after a guarantee repair Offer the 2vv of Sweet AMALVA OSTBERG of the producers SAMSUNG LG FUJITSU SIEMENS DAIKIN SWEGON REMAK BONECO MITSUBISHI PM LUFT GOLD FLEXIT known by world VEAB HALTON YORK GUNTNER RIVACOLD SCOTSMAN MUCOM HELPMAN ISOCAB SYSTEMAIR BLUEBOX CLIVET GEA FLAKT CHOFU GATLAN FUJI brink climate systems Air conditionings hung – conditioners conditioners set conditioner the exact conditioning the SPLIT system Multisplit conditioners. Air mitrinatajs moistening Microclimate conduct. Cold agent Freona fill the Mobile air conditioners conditioner the Air coolers cooler the Chillers liquid cooler Compressors compressor kondensatori kondensators Ventilation system set and device ventilation waved the bureaus of houses ofisiem ofisu of bureaus hotels apartments of the industry of storages of hotels industrial apartments the Temperature of the Air treatment devices humidity humidity air amount amount pressure pressure control the Air zavetaji zavetajs Serveru cooling cooling of the systems of telecommunications Ventilation device Air nosuceji the professional Respirators. Ventilation system and device planning ventilation set trade the Ventilator air treatment air treatment device air brise-bises air puteji ventilators Difuzori Rekupera Heating system trade planning the Siltumsukni siltum pumps siltumsuknis heat pump siltumpumpis siltumapgade earthen heat heat pumps heating a cheap heating heating Editing ventilacij of editing Conditioners, calculation of compressors calculator want to know how jaudigu large it is necessary calculations air aizskari brise-bises aiskari boilers heaters the noosuce of heaters back above a flag welding metal cutting dusts of dusts of paint of the sakidas of slivers nosuce harmful gas paints calculation formula formulas answer without requiring payment water amount heater heating heating air heat siltumsukni eko compressors wind generators sun baterejas batarejas collectors Торговля систем вентиляции охлаждения кондиционирования воздуха проектирование установка сервис ремонт обслуживание диагностика устройств Гарантии и после гарантии ремонт Предлагаем кондиционирования мировой более известных производителей САМСУНГ ЛГ ФУЙИТСУ СИЕМЕНС ДАИКИН СWЕГОН РЕМАК БОНЕСО МИТСУБИСХИ ПМ ЛУФТ ГОЛД ФЛЕXИТ Сладкой АМАЛВА ОСТБЕРГ 2вв ВЕАБ ХАЛТОН YОРК ГУНТНЕР РИВАСОЛД ССОТСМАН МУСОМ ХЕЛПМАН ИСОСАБ СYСТЕМАИР БЛУЕБОX СЛИВЕТ ГЕА ФЛАКТ СХОФУ ГАТЛАН ФУЙИ бринк слимате сyстемс Воздуха повешенные – кондиционеры кондиционеры установка кондиционер точное кондиционирование кондиционеры системы СПЛИТ Мултисплит. Увлажнитель воздуха увлажнение проведение Микроклимата. Наполнение агента холода Фреона Мобильные кондиционеры воздуха кондиционер охладители Воздуха охладитель охладитель жидкости Схиллерс Компрессоры компрессор установка системы конденсатори конденсаторс Вентиляции и вентиляция устройства махнули бюро домов для офисием для бюро офису гостиниц для помещений индустриальных помещений промышленности складов гостиниц влажность влажности Температуры обрабатывающих устройств Воздуха количество количества воздуха давление давления контроль охлаждение Воздуха заветайи заветайс Серверу охлаждение систем телекоммуникаций Воздуха устройства Проветривания носусейи профессиональные Респираторы. Проектирование системы вентиляции и устройства установка вентиляции торговля обработка воздуха Вентилятора занавески воздуха обрабатывающего устройства воздуха выдувальщики воздуха вентиляторы Диффузоры Торговля системы Отопления Рекупера проектирование Силтумсукни силтум насосы насос силтумсукнис тепла силтумпумпис теплоснабжение земляное тепло тепло насосы для отопления дешевое отопление отопление Монтаж Кондиционеров монтажей вентиласий, вычисление компрессоров калькулятор хочу знать как йаудигу большой надо вычисления воздуха аизскари занавески аискари бойлера нагреватели нагревателей ноосусе задник над плитой сварка резка металла пыли пылей красок краски щепок сакидас носусе вредного газа вычисление формула формулы отвечаешь без платной воды количество нагреватель отопление тепло воздуха отопления силтумсукни еко компрессоры генераторы ветра солнечной батерейас батарейас коллекторы Veicot aptaujas ES valstīs bija pilnīgi skaidrs, ka nepieciešmas kaut kas tāds, kas atvieglotu uzņēmīgam cilvēkam iegādāties atbilstošas iekārtas labai gasai kvalitātes uzturēšanai telpā. Būvējot vai remontējot māju, ražošanas, sabiedriskās vai citas telpas, kondicionēšana, apkure un ventilācija tās ir lietas, bez kurām mūsu modernajā pasaulē neiztikt. Iespējams mēs visi to zinam, bet pirms uzstādīšanas rodas būtisks jautājums: ‘’Ko darīt, cik lielu iekārtu nepieciešams, kāda apjoma gaisa vadi, kur iegādāties un cik tas maksās’’? Šī lapa dos Jums profesionālu atbildi uz inženiertīklu risinājumiem telpās, saprotamā valodā gan meistaram, gan individuālam lietotājam. Tehniskie termini būs vienkāršoti ērtākai lietošanai ar skaidrojumiem saprotamā valodā. Sagatavojies un pārsteidz profesionāli! Izmantojiet Tāmes kalkulatoru. Aizpildiet tālākos norādījumus un WACH aģents sniegs detalizētus aprēķinus uz jautājumiem par: Kondicionieriem, apkuri, siltumsūkņiem, ūdens boileriem, sadzīves un profesionālām nosūcēm, gaisa aizkariem Šī informatīvi publiskā lapa būs lieliska iespēja katram kļūt par lietpratēju, iepazīties ar ēku iekšējo instalāciju risinājumiem, kā arī ērti saņemt nepieciešamos aprēķinus labai gaisa kvalitātes nodrošināšanai. Būs iespēja iepazīties ar jaunumiem un dažiem energoefektivitātes risinājumiem telpās.