Sākums Jautāt Tāmes kalkulators Katalogi Tehnoloģijas Der zināt! Bildes Forums Montāža
Autorizācija
Jautāt
...
Firmas
Iesūtīti materiāli
EKO ventilācija
Ventilācijas energoefektivitāte 95% (Ražotāja mārketinga triks, ilūzija vai patiesība)
Gaisa aizkari FRICO
Kompānija FRICO piedāvā plašu klāstu Gaisa aizkarus dekoratīvos un citus
Lieliska iespēja AirPur3plus
Uzstādīšanai nepieciešami divi caurumi sienā un pati iekārta, princips ir ļoti vienkāršs
Vienkārša uzstādīšana, lielisks ekspluotācijā
Lieliska iespēja; Savienots vienā komplektā ventilācija ar kondicionēšanu. Inženieri ir papūlējušies un radījuši iekārtu, kurai nav nepieciešama ārējā daļa, kā rezultātā ir atrisināta būtiska problēma
Elektrodu (jonu) katls
SILTUMS TAVĀ MĀJĀ Kompānija “ALOVS” piedāvā ekonomisku apkuri uz Krievijas ЗАО “ГАЛАН” elektrodu katla bāzes
Aptauja

 <<< Atpakaļ

 

 

Gaisa kondicionieri
DAIKIN Ururu Sarara
  
2) Mazāka ietekme uz vidi
3) Perfekts komforts
 
Telpu apsilde ziemas periodā padara sausu gaisu, kas izraisa sāpes kaklā,
saaukstēšanos un citas nepatīkas sajūtas. Vasarā augsts mitruma līmenis pie
mērenas temperatūras var būt ļoti nepatīkams.
Lai baudītu komfortu visu gadu, ir vajadzīgs kaut kas vairāk nekā tikai temperatūras kontrole. Lai iegūtu perfektu komfortu, jums nepieciešama mitruma līmeņa vadība apvienojumā ar svaiga un tīra gaisa padevi.
Daikin jaunā Ururu Sarara sistēma, pateicoties tās unikālajai mitrināšanas, mitruma novadīšanas, ventilēšanas un attīrīšanas funkcijām, nodrošinās tieši tādu telpas komfortu, kādu jūs vēlaties.
 

 

Speciālista viedoklis:
Tehnoloģijas nestāv uz vietas DAIKIN kondicionieri jau gadiem kvalitātes ziņā ir līderos. varu apgalvot un salīdzināt šīs iekārtas ar Mersedesu un vienīgais trūkums šobrīd ir to cena.
Ideāla iekārta, kas darbojas pie jebkuriem laika apstākļiem. 

1.Ururu‒mitrināšana bez atsevišķas ūdens padeves.
Unikāls ārējā blokā iebūvēts mitrināšanas elements absorbē āra gaisā esošo mitrumu un novada to uz telpas bloku.
Tā kā mitrums netiek absorbēts no telpā esošā gaisa, ir iespējams nodrošināt ātru un efektīvu mitrināšanu, pat neskatoties uz to, ka ziemā gaiss ir sausāks.
 
Ururu: apsilde un mitrināšana optimālam komfortam.
Ierīce satur gan gaisa kondicionieri, gan mitrinātāju, padarot iespējamu ideālu apsildi. Ururu mitrināšanas apakšsistēma pievada 450 ml ūdens stundā. Šāds daudzums nepieciešams, lai pilnībā nodrošinātu gaisa mitrināšanu plašā  dzīvojamajā  istabā.  Atšķirībā no  standarta  mitrinātājiem  šai  telpas  ierīcei  nav  ūdens tvertnes; tās vietā tiekizmantots āra gaisā esošais mitrums. Tādējādi nav nepieciešama ūdens padeve un laikietilpīga  tīrīšana.  Šī  funkcija  ļauj  novērst  arī  nepatīkamo  baktēriju  un  mikroorganismu  vairošanās problēmu.

 

n
 

Mitrināts gaiss šķiet siltāks
Sauss gaiss liek ķermenim justies vēsāk. Ururu mitrināšanas sistēma ļaus justies siltāk, nepaaugstinot apsildesiestatījumu. Tas ļauj novērst arī ādas sausumu un sāpes kaklā, kā arī uztur mitruma līmeni, kurā vīrusi nespēj izdzīvot. Turklāt optimāls komforts pie zemākas telpas temperatūras ļauj ietaupīt arī enerģiju.

 

n
 

2. Sarara - mitruma izvadīšana bez nevajadzīgas
dzesēšanas
Tāpat kā mitrināšana labvēlīgi ietekmē komforta līmeni ziemas laikā, tā arī mitruma izvadīšana to pašu dara vasaras mēnešos.
Zemāks mitruma līmenis rada komfortablu sausumu, pat nemainoties temperatūrai.
Vasarā augsts gaisa mitruma līmenis var radīt iespaidu, ka telpa ir karsta un nomācoša pat pie mērenas temperatūras. Mūsu unikālā Ururu Sarara ierīce samazina telpas mitrumu, vienlaikus uzturot vienmērīgu telpas temperatūru. Šī funkcija ļauj izvairīties no pārmērīgas telpas atdzesēšanas, ko augstu novērtēs salīgi cilvēki. Turklāt optimāls komforts pie zemākas telpas temperatūras ļauj ietaupīt arī enerģiju.

 

n
 

JAUNUMS Ekodorai mitruma novadīšanas tehnoloģija.
Šī viedā tehnoloģija samazina telpas gaisa mitruma līmeni, neietekmējot istabas temperatūru, izmantojot
tikai telpas gaisa siltummaini.

 

3. Ventilēšana ‒ svaigs gaiss pat pie aizvērtiem logiem
Atšķirībā no parastā gaisa kondicioniera Ururu Sarara padod telpā svaigu, kondicionētu gaisu. Ururu Sarara ir pirmā mājokļiem paredzētā siltumsūkņa sistēma, kas telpu ar 26 kvadrātmetru platību spēj piepildīt ar svaigu gaisu mazāk nekā divu stundu laikā, protams, izmantojot tās jaudīgāko (32 m³/h) versiju. Turklāt ieplūstošais gaiss vēlamajā temperatūrā tiek padots telpā bez siltuma zudumiem.

 

4. Gaisa attīrīšana ‒ nepārtraukti attīrīts un alerģiju neizraisošs gaiss
 Uzlabota telpas gaisa kvalitāte, izmantojot Daikin Flash Streamer tehnoloģiju Ururu Sarara attīra ieplūstošo gaisu. Gaiss, plūstot cauri putekļu un
putekšņu filtrēšanas sistēmai, iekams fotokatalītiskais gaisa attīrīšanas filtrs savāc visas smakas, piemēram, cigarešu dūmus un ēdiena gatavošanas smaržas. Noslēguma posmā Flash Streamer sistēma veic papildu apstrādi: tā atbrīvo gaisu no visām iespējamām formaldehīdu, vīrusu un pelējuma sēnīšu paliekām.
putekšņu filtrēšanas sistēmai, iekams fotokatalītiskais gaisa attīrīšanas filtrs savāc visas smakas, piemēram, cigarešu dūmus un ēdiena gatavošanas smaržas. Noslēguma posmā Flash Streamer sistēma veic papildu apstrādi: tā atbrīvo gaisu no visām iespējamām formaldehīdu, vīrusu un pelējuma sēnīšu paliekām.

 

n
 
5. Apsilde un dzesēšana

Kā pēdējais, bet ne mazāk svarīgais ir tas, ka Ururu Sarara ne tikai piedāvā iespēju atdzesēt telpu vasarā, bet arī nodrošina ļoti efektīvu apsildi aukstās ziemas dienās.
 

Mazāka ietekme uz vidi

Vai zinājāt, ka... Gaiss-gaiss tipa siltumsūkņi 80% no izvadītās enerģijas iegūst atjaunojama avota ‒ atmosfēras gaisa, kas neko nemaksā un ir neizsmeļams. Protams, siltumsūkņiem, lai darbinātu sistēmu, ir nepieciešama arī elektrība, taču arī to ir iespējams iegūt no atjaunojamiem enerģijas avotiem (saules, vēja, ūdens enerģijas vai biomasas). Siltumsūkņu efektivitāti mēra ar veiktspējas sezonālo koeficientu SCOP (seasonal coefficient of performance) ‒ apsildei, un sezonālo enerģijas efektivitātes koeficientu SEER (seasonal energy efficiency ratio) ‒dzesēšanai.

 

n 

 

Sezonālā efektivitāte: energoefektivitātes latiņa jaunā līmenī
Lai īstenotu izaicinošos 20-20-20 vides mērķus, Eiropa ir noteikusi izstrādājumiem, kas patērē enerģiju, minimālās efektivitātes prasības. Šīs minimālās prasības stājās spēkā 2013. gada 1. janvārī un tiks pārskatītas 2014. gadā.
 
Tomēr ekodizaina Direktīva nosaka ne tikai minimālās prasībās saistībā ar ietekmi uz apkārtējo vidi, bet tiek mainītas arī metodoloģijas, kas tiek izmantotas snieguma mērīšanai, lai precīzāk atspoguļotu reālās dzīves apstākļus.
 
Jaunais sezonālās veiktspējas koeficients sniedz precīzāku priekšstatu par faktisko paredzamo energoefektivitāti visā apsildes un dzesēšanas periodā.
 
Šo visu ļoti labi attēlo jaunā Eiropas Savienības enerģijas etiķete. Pašreizējā etiķete, kas tika ieviesta 1992. gadā, un kopš tā laika ir mainīta, ļaujot patērētājiem salīdzināt un veikt pirkumus, balstoties uz vienotiem marķēšanas kritērijiem. Jaunā etiķete satur daudzpakāpju klasifikāciju no A+++ līdz D; tā tiek attēlota ar krāsu toņiem no tumši zaļa (visaugstākā energoefektivitāte) līdz sarkanai (vismazākā energoefektivitāte). Jaunajā etiķetē iekļautā informācija satur ne tikai jaunos sezonālās efektivitātes koeficientus apsildei (SCOP) un dzesēšanai (SEER), bet arī gada enerģijas patēriņa un skaņas līmeņa informāciju. Tas ļauj gala lietotājiem izdarīt kompetentākas izvēles, jo sezonālā efektivitāte atspoguļo gaisa kondicioniera vai siltumsūkņa efektivitāti visas sezonas periodā.

 

JAUNUMS Maza ietekme uz apkārtējo vidi un augsta energoefektivitāte:
stāsts par R32 Tiecoties panākt lielāku energoefektivitāti un samazināt ietekmi uz apkārtējo vidi, mēs izmantojam jaunu aukstumaģentu (freonu) ‒ difluorometānu jeb R32. R32, salīdzinot ar standarta aukstumaģentu R-410A, ir vieglāk atkārtoti pārstrādājams. Saskaņā ar globālās sasilšanas potenciāla (GWP) mērījumiem tas nodrošina ietekmes uz vidi samazināšanu par 68% un apvienojumā ar mūsu izstrādātajām modernajām tehnoloģijām nodrošina arī lielāku efektivitāti. Tas viss kopā ļauj panākt mazāku ietekmi uz apkārtējo vidi, kas savukārt ļauj samazināt elektroenerģijas patēriņu.

 

n

n
 
Citas enerģijas taupīšanas funkcijas

n

Automātiskā filtra tīrīšana
1) Nav nepieciešams manuāli tīrīt filtrus
2) Birste notīra putekļus no gaisa filtra
3) Putekļi tiek savākti putekļu kastē
4) Pastāvīgi attīrīti filtri ļauj uzturēt stabilu gaisa plūsmas ātrumu un samazina elektroenerģijas patēriņu par 25%

 

  nethy

 

 
Divu zonu viedā uzraudzība

Enerģijas ekonomija:
Ja netiek novērota kustība,ierīce pēc 20 minūtēm maina iestatījuma punktu un galu galā izslēdzas pavisam.

 

n
 
Komforts

Divu zonu viedā uzraudzība > nekāda caurvēja
Nekādu aukstu caurvēju. Ja divu zonu viedā uzraudzības sistēma nosaka, ka telpā atrodas cilvēki, gaisa plūsma tiek novirzīta uz to telpas daļu, kur nav cilvēku.

 
Uzlabota gaisa plūsmas shēma

 

n

Jaunā gaisa izlādes shēma, izmantojot „Coanda efektu”, nodrošina labāku gaisa plūsmas garumu, ļaujot panākt perfektu komfortu ikviena jūsu telpas vietā.

 
Dubultā gaisa ieplūde

Ātri rada komfortablu un vienādu temperatūru. Iesūcot silto gaisu no augšas un vēsāku gaisu no apakšas, ierīce spēj ātri izveidot izplūstošo plūsmu ar vienmērīgu temperatūru.

 

n
 
Vadība

Lietotājam draudzīga tālvadības pults
* Visbiežāk izmantotās funkcijas ir izvietotas tālvadības pults priekšdaļā.
* Parāda telpas un āra temperatūru, kā arī mitruma līmeni.
* Pogas ar fona gaismu ērtai lietošanai tumsā. JAUNUMS
* Taimeris katrai dienai vienkāršai jūsu grafika programmēšanai.
* Palaidiet gaisa kondicionieri ik dienu vienā un tajā paša laikā. JAUNUMS
* Apturiet gaisa kondicionieri ik dienu vienā un tajā paša laikā.
* Informācija par reālo enerģijas patēriņu.
Vienmēr kontrolējiet darbību, lai kur arī jūs būtu.
Ururu Sarara iespējams pievienot tiešsaistes kontrolierim (opcija KKRP01A), kas ļauj
pārraudzīt un kontrolēt sistēmu no jebkuras vietas un jebkurā laikā, izmantojot lietotni
vai internetu.
Apbalvots dizains
Esenes Dizaina centrs (Vācija) kopš 1955. gada piešķir starptautiski atzīto
sarkanā punkta dizaina balvu (RedDot Design Award) par izcilu izstrādājuma
dizainu. 2013. gadā šo balvu ieguva Ururu Sarara 

 

1) 5 gaisa apstrādes tehnikas 1 sistēmā

Ātra un efektīva mitrināšana.

 

Sīkāk par informāciju zvanīt:
SIA ''Eiroklimats''
Andris Miežubrālis mob.tel. 26461241 

 

 

Cik resnu ūdens cauruli vajag dūmvadi trubas truba dūmvads lielu apkures radiatori aprēķins siltuma ķermeņi kapara caurules siltumnesēji gaisa vadi čillers čilleri čileri čilers dzesētājs mobilais portatīvais wc toletes sanitārās sanitārā telpa telpas aprēķini energoefektivitāte 95% recirkulācija rekuperācija siltuma koeficients koeficents plākšņu siltummainis rotācijas inženier zinātne gaisa pūtējs inženierkomunikācijas kādu jaudu likt How it is necessary a thick water sleeve flues tube flue praise heating radiators calculation heat bodies copper sleeve disappeared wires chillers cooler the mobile portable wc toilets sanitary the sanitary apartment calculate apartments of 95% heat coefficient coefficient of plates rotary press science air to lay some power energoefekktivitvte engineer communications Как толстый рукав воды надо дымоходы труба дымоход хвалю радиаторы отопления вычисление тела тепла рукавные теплоносители меди исчезли провода охладитель мобильный портативный санитарные санитарное помещение помещения вычисляешь энергоэффективность коэффициент 95% тепла коэффициент пластин ротации наука выдувальщик воздуха какую-то мощность положить инженер Gaisa kondicionēšanas dzesēšanas ventilācijas sistēmu tirdzniecība projektēšana uzstādīšana serviss remonts apkope iekārtu diagnostika Garantijas un pēc garantijas remonts Piedāvājam pasaules pazīstamāko ražotāju SAMSUNG LG FUJITSU SIEMENS DAIKIN SWEGON REMAK BONECO MITSUBISHI PM LUFT GOLD FLEXIT SALDA AMALVA OSTBERG 2VV VEAB HALTON YORK GUNTNER RIVACOLD SCOTSMAN MUCOM HELPMAN ISOCAB SYSTEMAIR BLUEBOX CLIVET GEA FLAKT CHOFU GATLAN FUJI brink climate systems Gaisa kondicionēšanas iekārtas – kondicionieri kondicionētāji uzstādīšana kondicionētājs precīzā kondicionēšana SPLIT sistēmas Multisplit kondicionieri. Gaisa mitrinātājs mitrināšana Mikroklimata vadīšana. Aukstuma aģenta Freona uzpildīšana Mobilie gaisa kondicionieri kondicionieris Gaisa dzesētāji dzesētājs Chillers šķidruma dzesētājs Kompresori kompresors kondensatori kondensators Ventilācijas sistēmas uzstādīšana un iekārtas ventilācija mājām māju birojiem ofisiem biroju ofisu viesnīcām viesnīcu noliktavu rūpniecības industriālo telpu telpām Gaisa apstrādes iekārtu Temperatūras mitruma mitrums gaisa daudzuma daudzums spiediena spiediens kontrole Gaisa žāvētāji žāvētājs Serveru dzesēšana telekomunikāciju sistēmu dzesēšana Vēdināšanas iekārtas Gaisa nosūcēji profesionālie Respiratori. Ventilācijas sistēmas un iekārtas projektēšana ventilācijas uzstādīšana tirdzniecība Ventilatora gaisa apstrāde gaisa apstrādes iekārtas gaisa aizkari gaisa pūtēji ventilatori Difuzori Rekupera Apkures sistēmas tirdzniecība projektēšana Siltumsūkņi siltum sūkņi siltumsūknis siltuma sūknis siltumpumpis siltumapgāde zemes siltums siltums sūkņi apkurei lēta apkure apkure Montāža montāžu Kondicionieru ventilācij, kompresoru aprēķināšana kalkulators gribu zināt cik jaudīgu lielu vajag aprēķini gaisa aizskari aizkari aiskari boileri sildītāji sildītāju noosūce kape virs plīts metināšana metāla griešana skaidu sakidas nosūce kaitīgās gāzes krāsas krāsu putekļu putekļi aprēķins formula formulas atbildi bez maksas ūdens daudzums sildītājs apkure apkures gaisa siltums siltumsūkņi eko kompresori vēja ģeneratori saules baterejas batarejas kolektori metināšana metināšanas aparāti metināt tirdzniecība lāzer griešana Trade of the air conditioning cooling ventilation systems planning set service repair service diagnostics of devices Guarantees and after a guarantee repair Offer the 2vv of Sweet AMALVA OSTBERG of the producers SAMSUNG LG FUJITSU SIEMENS DAIKIN SWEGON REMAK BONECO MITSUBISHI PM LUFT GOLD FLEXIT known by world VEAB HALTON YORK GUNTNER RIVACOLD SCOTSMAN MUCOM HELPMAN ISOCAB SYSTEMAIR BLUEBOX CLIVET GEA FLAKT CHOFU GATLAN FUJI brink climate systems Air conditionings hung – conditioners conditioners set conditioner the exact conditioning the SPLIT system Multisplit conditioners. Air mitrinatajs moistening Microclimate conduct. Cold agent Freona fill the Mobile air conditioners conditioner the Air coolers cooler the Chillers liquid cooler Compressors compressor kondensatori kondensators Ventilation system set and device ventilation waved the bureaus of houses ofisiem ofisu of bureaus hotels apartments of the industry of storages of hotels industrial apartments the Temperature of the Air treatment devices humidity humidity air amount amount pressure pressure control the Air zavetaji zavetajs Serveru cooling cooling of the systems of telecommunications Ventilation device Air nosuceji the professional Respirators. Ventilation system and device planning ventilation set trade the Ventilator air treatment air treatment device air brise-bises air puteji ventilators Difuzori Rekupera Heating system trade planning the Siltumsukni siltum pumps siltumsuknis heat pump siltumpumpis siltumapgade earthen heat heat pumps heating a cheap heating heating Editing ventilacij of editing Conditioners, calculation of compressors calculator want to know how jaudigu large it is necessary calculations air aizskari brise-bises aiskari boilers heaters the noosuce of heaters back above a flag welding metal cutting dusts of dusts of paint of the sakidas of slivers nosuce harmful gas paints calculation formula formulas answer without requiring payment water amount heater heating heating air heat siltumsukni eko compressors wind generators sun baterejas batarejas collectors Торговля систем вентиляции охлаждения кондиционирования воздуха проектирование установка сервис ремонт обслуживание диагностика устройств Гарантии и после гарантии ремонт Предлагаем кондиционирования мировой более известных производителей САМСУНГ ЛГ ФУЙИТСУ СИЕМЕНС ДАИКИН СWЕГОН РЕМАК БОНЕСО МИТСУБИСХИ ПМ ЛУФТ ГОЛД ФЛЕXИТ Сладкой АМАЛВА ОСТБЕРГ 2вв ВЕАБ ХАЛТОН YОРК ГУНТНЕР РИВАСОЛД ССОТСМАН МУСОМ ХЕЛПМАН ИСОСАБ СYСТЕМАИР БЛУЕБОX СЛИВЕТ ГЕА ФЛАКТ СХОФУ ГАТЛАН ФУЙИ бринк слимате сyстемс Воздуха повешенные – кондиционеры кондиционеры установка кондиционер точное кондиционирование кондиционеры системы СПЛИТ Мултисплит. Увлажнитель воздуха увлажнение проведение Микроклимата. Наполнение агента холода Фреона Мобильные кондиционеры воздуха кондиционер охладители Воздуха охладитель охладитель жидкости Схиллерс Компрессоры компрессор установка системы конденсатори конденсаторс Вентиляции и вентиляция устройства махнули бюро домов для офисием для бюро офису гостиниц для помещений индустриальных помещений промышленности складов гостиниц влажность влажности Температуры обрабатывающих устройств Воздуха количество количества воздуха давление давления контроль охлаждение Воздуха заветайи заветайс Серверу охлаждение систем телекоммуникаций Воздуха устройства Проветривания носусейи профессиональные Респираторы. Проектирование системы вентиляции и устройства установка вентиляции торговля обработка воздуха Вентилятора занавески воздуха обрабатывающего устройства воздуха выдувальщики воздуха вентиляторы Диффузоры Торговля системы Отопления Рекупера проектирование Силтумсукни силтум насосы насос силтумсукнис тепла силтумпумпис теплоснабжение земляное тепло тепло насосы для отопления дешевое отопление отопление Монтаж Кондиционеров монтажей вентиласий, вычисление компрессоров калькулятор хочу знать как йаудигу большой надо вычисления воздуха аизскари занавески аискари бойлера нагреватели нагревателей ноосусе задник над плитой сварка резка металла пыли пылей красок краски щепок сакидас носусе вредного газа вычисление формула формулы отвечаешь без платной воды количество нагреватель отопление тепло воздуха отопления силтумсукни еко компрессоры генераторы ветра солнечной батерейас батарейас коллекторы Veicot aptaujas ES valstīs bija pilnīgi skaidrs, ka nepieciešmas kaut kas tāds, kas atvieglotu uzņēmīgam cilvēkam iegādāties atbilstošas iekārtas labai gasai kvalitātes uzturēšanai telpā. Būvējot vai remontējot māju, ražošanas, sabiedriskās vai citas telpas, kondicionēšana, apkure un ventilācija tās ir lietas, bez kurām mūsu modernajā pasaulē neiztikt. Iespējams mēs visi to zinam, bet pirms uzstādīšanas rodas būtisks jautājums: ‘’Ko darīt, cik lielu iekārtu nepieciešams, kāda apjoma gaisa vadi, kur iegādāties un cik tas maksās’’? Šī lapa dos Jums profesionālu atbildi uz inženiertīklu risinājumiem telpās, saprotamā valodā gan meistaram, gan individuālam lietotājam. Tehniskie termini būs vienkāršoti ērtākai lietošanai ar skaidrojumiem saprotamā valodā. Sagatavojies un pārsteidz profesionāli! Izmantojiet Tāmes kalkulatoru. Aizpildiet tālākos norādījumus un WACH aģents sniegs detalizētus aprēķinus uz jautājumiem par: Kondicionieriem, apkuri, siltumsūkņiem, ūdens boileriem, sadzīves un profesionālām nosūcēm, gaisa aizkariem Šī informatīvi publiskā lapa būs lieliska iespēja katram kļūt par lietpratēju, iepazīties ar ēku iekšējo instalāciju risinājumiem, kā arī ērti saņemt nepieciešamos aprēķinus labai gaisa kvalitātes nodrošināšanai. Būs iespēja iepazīties ar jaunumiem un dažiem energoefektivitātes risinājumiem telpās.