Sākums Jautāt Tāmes kalkulators Katalogi Tehnoloģijas Der zināt! Bildes Forums Montāža
Autorizācija
Jautāt
...
Firmas
Iesūtīti materiāli
EKO ventilācija
Ventilācijas energoefektivitāte 95% (Ražotāja mārketinga triks, ilūzija vai patiesība)
Gaisa aizkari FRICO
Kompānija FRICO piedāvā plašu klāstu Gaisa aizkarus dekoratīvos un citus
Lieliska iespēja AirPur3plus
Uzstādīšanai nepieciešami divi caurumi sienā un pati iekārta, princips ir ļoti vienkāršs
Vienkārša uzstādīšana, lielisks ekspluotācijā
Lieliska iespēja; Savienots vienā komplektā ventilācija ar kondicionēšanu. Inženieri ir papūlējušies un radījuši iekārtu, kurai nav nepieciešama ārējā daļa, kā rezultātā ir atrisināta būtiska problēma
Elektrodu (jonu) katls
SILTUMS TAVĀ MĀJĀ Kompānija “ALOVS” piedāvā ekonomisku apkuri uz Krievijas ЗАО “ГАЛАН” elektrodu katla bāzes
Aptauja


KONDICIONIERA IZVĒLE

Pareiza kondicioniera izvēle lieliski parūpēsies par mājas gaisotni. Ja jūs jau esat izlēmis iegādāties kondicionieri, tad atliek jūsu ziņā izvēlēties un to nopirkt. Izrādās, ka tas nav tik vienkārši, kā varētu likties pirmajā momentā. Lai atrastu patiesi vislabāko risinājumu, būtu jāņem vērā vairāki faktori un funkcijas, kas noteiks, kuram modelim par labu izdarīt izvēli. Tikai pēc tā, kā jūs noteiksiet mērķi, būs saprotams - kāds un priekš kam vajadzīgs kondicionieris, tad var sākt meklēt nepieciešamo modeli.

 

banneris gaisa aizkari

 

Kāds kondicionieris ir nepieciešams?

Ir vesela virkne lietu, kuras mēs vēlamies iegādāties kādā noteiktā laika periodā. Kondicionieri priekš ziemeļrietumu reģiona – pirmkārt ir augsts komforta rādītājs dzīvojamā telpās, bet ja runa iet par darba vietu birojā, tad bez papildus atvēsinoša gaisa, biroju nevar uzskatīt par piemērotu un derīgu darbam.
nota bene
 Pirmo rūpniecisko dzesēšanas iekārtu uzkonstruēja 1902. gadā amerikāņu inženieris un izgudrotājs Džons Karriers. Tā bija paredzēta Bruklinas tipogrāfijai Ņujorkā, bet ne lai cīnītos ar karstumu, kā tas ir tagad, bet iekārta bija paredzēta cīņai ar mitrumu, kas pasliktināja drukas kvalitāti. Starp citu, šī ir viena no nepilnībām mūsdienu kondicionieriem, ka tie izsausina gaisu.
  1929. gadā kompānija General Electric izstrādāja pirmo istabas kondicionieri, kas izmantoja amonjaku un bija kaitīgs cilvēka veselībai. Pēc diviem gadiem ieviesa drošu sintezēto freonu, kas gadiem ilgi palika par galveno līdzekli aukstuma ražošanai (tai skaitā ledusskapjiem). Kopš tā laika ir arī izstrādāti kondicionieri, kas ražo siltumu (kompānija Daikin) un arī tādi, kas reaģē uz cilvēka klātbūtni, ar sensoru palīdzību automātiski regulē gaisa temperatūru, mitrumu, jonizē un attīra gaisu. Galu galā, parādījās split-sistēmas kondicionieri (kompānija Toshiba).
 Iekārtu modeļus un to ražotājus, lielam vairumam nekompetentu pircēju ir grūti atšķirt. Tādā piedāvājuma daudzveidībā, izvēlēties kondicionieri – nav viegls uzdevums. Patiesībā, tie, kuri šos kondicionierus uzstāda cenšas šo produktu sarežģīt, izņemt no masu tirdzniecības, pārliecināt, ka to nevar pirkt veikalā. Tā nav nekas vairāk, kā merkantila interese. Ja kondicionierus sāks lielām partijās piedāvāt supermārketu sadzīves tehnikas nodaļās, liels daudzums uzņēmumu, kas uz tiem pelna naudu, būs spiestas pazust.
 Daudzi veikali veļas un trauku mašīnām garantē efektīvu darbu, pie nosacījumiem, ka iekārtas uzstādīs sertificēti speciālisti. Tāpat arī ir jādara ar kondicionieriem.
 Pirms dažiem gadiem, uzzināt kondicionieru izmaksas, bija gandrīz neiespējami: uzņēmumi, kas tos pārdeva, apgalvoja, ka cena ir atkarīga no daudziem faktoriem un mainās atkarībā no uzstādīšanas vietas un ārējā bloka uzstādīšanas iespējām utt. Maigi sakot, tā nav taisnība, jo pie daudzu zīmolu pārdošanas, cenas var uzlikt, kādas vajag, jo jebkuram kondicionierim ir sava vērtība, tāpat kā veļas mašīnai vai dārgai mājas kinozālei. Kondicioniera uzstādīšana – ir atsevišķs jautājums, un tas ir saprotami, jo uzstādīt ārējo bloku uz balkona vai piestiprināt pie ārējās sienas, izmantojot pacēlāju, protams izmaksas būs dažādas.
 Kopumā, var prognozēt, ka pamazām split-sistēmas kondicionieru tirgus pāriet uz mazumtirdzniecību, un patērētājs ne tikai varēs aptaustīt iepatikušos modeli no simts citiem, bet arī izvēlēties uzstādītāju, kurš nodrošinās profesionālu uzstādīšanu un ilgtermiņa ierīces darbību. Tad beidzot parādīsies normāla konkurence starp ražotājiem, un nebūs ekonomiskais modelis jāpērk par  hi-end modeļa cenu.

 

kondicionieri 

Ražotāji

 Tāpat kā sadzīves tehnika, tā arī gaisa kondicionieru ražošanā ir savi līderi.  Pastāv arī sava klasifikācija, kur dažiem ražotājiem ir pirmā vieta, citiem visas pārējās. Nevar objektīvi paziņot, ka viens kondicionieris ir labāks, bet cits sliktāks. Jo tādā gadījumā kondicioniera izvēle, būtu atkarīga no tā, cik potenciālais pircējs ir kompetents tehniskajos rādītājos, apkalpošanas un daudzos citos jautājumos.
 DAISEIKAI - jauns vārds gaisa kondicionēšanā. Spriežot pēc tiem kondicionētāju paraugiem, kuri ir redzami ārā uz fasādēm – ārējā bloka izskatā, lielākā daļa ir pazīstamu zīmolu. Bet izvēloties, tomēr vajadzētu ieklausīties ko saka eksperti.
 Tādi zīmoli kā Toshiba, Daikin, Chofu, Mitsubishi Heavy, Fujitsu General, maksā dārgi, bet pretī par iztērēto naudu jūs saņemsiet augsta līmeņa tehniku un  ilgu kalpošanas laiku (10-12 gadi), klusāko iekārtu aprīkotu ar  aizsardzības sistēmu pret nepareizu ekspluatāciju (nav nepieciešams pastāvīgi studēt/pētīt instrukciju), paši jaunākie modeļi atbilst mūsdienīga dizaina prasībām. Bet ir arī iespējams iegādāties lētāku tehniku, kura tajā pašā laikā labi atbildīs patērētāja prasībām un pildīs atvēsināšanas funkcijas, bet dažiem modeļiem  būs arī papildus funkcijas.
 Piemēram, LG piedāvā paneļu sēriju ART COOL – kur iekšējo bloku modeļi ir kvadrāta un taisnstūra formā un  pieejami arī vairākās krāsās (zilā, metāla, koka u.c.). Uz iekšējās virsmas var izvietot jebkuru attēlu vai zīmējumu, pat līdz savas fotogrāfijas izvietošanai, piemēram, pagājušajā gadā piedāvāja slavenu Impresionistu gleznu reprodukcijas izvietot uz kondicioniera iekšējā bloka. Prognozējam, ka apmēram pēc trim gadiem, varēsim sagaidīt, ka virsmas klās  šķidrie kristāli un būs iespēja skatīties TV un video.
 Kas attiecas uz vietu, kur tiek ražota dzesēšanas tehnika, skaitās, ka labākie kondicionieri tiek ražoti valstīs, kur ir karsts un saulains. Chofu pilnībā tiek ražoti samuraju dzimtenē, Daikin tiek ražots Beļģijā, Taizemē un Japānā, Mitsubishi Heavy – Taizemē un Japānā, Fujitsu General – Taizemē, Ķīnā un Japānā.

Jaunumi

DAISEIKAI  trīs kritēriji.
Saskaņā ar regulāri veiktiem mārketinga pētījumiem, galvenie kritēriji izvēloties kondicionieri ir ražotājs, cena un trokšņa līmenis. Ja uzticība ražotājam un trokšņa līmenis pavecam paliek - kā galvenie rādītāji, tad pēdējā laikā arvien vairāk par nozīmīgāku kritēriju kļūst - gaisa attīrīšana. Jaunais nosaukums Toshiba Daiseikai sastāv no trim daļām: hieroglifs Dai nozīmē „liels”, Sei – „tīrs” un Kai „komfortabls”. Ražotājiem ir izdevies sasniegt vienreizējus rezultātus – produkcija ir sertificēta pēc japāņu standartiem JEM 1467. Gaisa attīrīšanai šeit izmanto vairāku līmeņu sistēmu, kas sastāv no divpakāpju plazmas un ceolīta filtriem. DAISEIKAI ir iebūvēts jonizators, kas rada tādu pašu gaisu, kā kalnos pie ūdenskrituma.

Kā tas darbojas kondicionieris?

 Kopumā ir pietiekami ja pasaka, ka gaisa kondicionētājs darbojas tāpat kā ledusskapis - pēc tā paša principa.  Tāpat kā ledusskapis, tas pilda temperatūras uzturēšanas uzdevumu – atdzesē, atslēdzas, kad nepieciešamā temperatūra sasniegta un ieslēdzas, kad nepieciešams temperatūru izmainīt. Pēdējos gados ir izstrādāti inverteru gaisa kondicionētāji (precīzāk, kam ir invertoru elektriskais barošanas bloks, Daikin modeļos ir arī inverteru sistēmas ventilatori).
  Atšķirībā no parastās sistēmas, tas spēj nemanāmi, pakāpeniski regulēt rotācijas kompresoru un tādējādi pakāpeniski mainīt dzesēšanas ātrumu (vai otrādi, uzsildīt) gaisam.  «Inverters» sasniedz vajadzīgos parametrus arī ar minimāliem apgriezieniem - uztur tos, saskaņā ar siltuma izdalīšanos telpās. Šādi gaisa kondicionieri ir par 30%  ekonomiskāki ekspluatācijā, mazāks trokšņa līmenis un ilgāk kalpo, pēc cenas tie ir par 10-15% dārgāki par parastajiem kondicionieriem.
 Split-sistēma strādā bez trokšņa un labi papildina mājas interjeru. Pastāv trīs viedu kondicionieri: mobilie, loga un split-sistēmas. Mobilie kondicionieri neprasa īpašu pieslēgšanu (galvenais, lai būtu vieta kur izvadīt silto gaisu, parasti tas ir vēdlodziņš), šis modelis lieliski var kalpot vasarā vasarnīcā, jo ir salīdzinoši lēts agregāts. Loga kondicionieris ir ērti uzstādāms un ekonomisks, nedārgs (piemēram, 2 kW Samsung AW07 FONEB maksā apmēram 240 Ls), tas var padot ēkā svaigu gaisu, neprasa profesionālu apkopi un uzstādīt to var patstāvīgi, tai gadījumā, ja nav stikla pakešu logi.
 Praktiski, amerikāņi līdz šim laikam dod priekšroku tieši, šī tipa kondicionieriem. Kaut ir arī pietiekoši daudz nepietiekamību. Troksnis, bojā skatu no loga, piesārņo to un ar stikla pakešu logiem rodas problēmas. Dēļ nelielās cenas un praktiski bezmaksas montāžas, šie modeļi atrod savus pircējus. Mūsu valstī pārdevēji atbalsta split-sistēmas kondicionierus, tas nozīmē, ka šiem modeļiem iekšējais un ārējais bloks ir atsevišķi, kas ļauj trokšņaino kompresoru iznest ārpus telpām (troksni no iekšējā bloka ir divas reizes mazāks).

Jaunums  «Jūtīgais» kondicionieris BALLU
 
 Mūsdienu kondicionieri jau sen atbilst kategorijai „gudrā tehnika”. Šodien šie agregāti ne tikai atvēsina gaisu, bet arī to attīra, jonizē, piepilda ar skābekli. Trokšņa līmenis kondicionierim darbojoties ir pielīdzināms lapu šalkoņai. Mūsdienīgie inverter-sistēmas kondicionieri, ņemot vērā augstākminēto vēl ekonomē elektroenerģiju, precīzi uztur telpās uzstādīto temperatūru, patstāvīgi ieslēdzas un izslēdzas.
 Kondicionieriem BALLU piemīt ne tikai augstākā līmeņa intelekts, bet arī neticams jūtīgums. Viena no svarīgākajām funkcijām un īpašībām inverter kondicionieriem BALLU piemīt funkcija I feel/ es jūtu. Tā atļauj uzturēt temperatūras parametrus tieši tur, kur atrodas lietotājs. To sasniedz, pateicoties diviem temperatūras adapteriem, kas savstarpēji darbojas. Viens no tiem atrodas distances vadīšanas pultī, bet otrs iekšējā blokā - split-sistēmā. „Jūtīgais” kondicionieris saņem signālu un nosūta apstrādāto gaisa plūsmu, pirmām kārtām uz to vietu, kur atrodas lietotājs, radot maksimālus komforta apstākļus savam saimniekam.
 Tomēr ja vēlaties, lai trāpījums būtu maksimāli precīzs (ņemot vērā elektroierīces, cilvēku skaitu u.c.), labāk to uzticēt veikt WACH agent . Izņemot šo modeli ir tādi, kuri var arī gaisu uzsildīt. Priekš starpsezonas, šādai funkcijai ir liela nozīme. Atšķirībā no konvektora, eļļas radiatora un siltuma ventilatoriem, mūsdienīgā split-sistēma rada apmēram 3 kW  siltumu uz vienu kilovatu elektroenerģijas.
 Fizikas likumi šeit netiek pārkāpti, tā kā elektroenerģiju patērē ne tikai uz siltuma „izstrādi”, bet uz tā pārnešanu no vienas vietas uz citu. Iespējams, ka tikai pie temperatūras līdz -50 -70 C, lielākā daļa kondicionieru, kas strādā siltumā, pie zemākas temperatūras var atteikties strādāt. Protams, ir modeļi, kuri var strādāt arī pie -200 -250 C (Daikin, Carrier, Delonghi), bet jāsaprot, ka priekš, apsildīšanas pastāv daudz efektīvākas, drošākas, un galvenais lētākas sistēmas.
 
Uzstādīšana

 Uzstādīšana ir visa pamatu pamats. Kondicionieru uzstādīšana – kaut, šis darbs nav ļoti smags, bet prasa zināmas iemaņas un profesionālus montāžas instrumentus. Nepieciešams aprēķināt laukumu un logu izvietojumu, cilvēku skaitu, siltumu izdalošas iekārtas, tādas kā sadzīves un ofisa tehnika, un protams arī telpas izmērs un forma. Tieši tāpēc tehniskajiem speciālistiem nepieciešams apsekot telpas, kurās tiks uzstādīts kondicionieris, lai veiktu nepieciešamos aprēķinus.

Kāpēc nepieciešams dzesēt gaisu?

 Darba ražīgums sāk kristies apmēram pie gaisa temperatūras 22° С, bet ja temperatūra sasniedz 26° С, tad darba ražīguma kritums ir straujš un acīm redzams. Tas nozīmē, ka no šādas temperatūras būtu jebkurā gadījumā jāizsargājas. Optimālie temperatūras parametri ir no 20° С līdz 23° С vēsajā klimata zonā, no 20° С līdz 22° С mērenajā klimata zonā un no 23° С līdz 25° С karstajā zonā un pie attiecīgā gaisa mitruma rudenī, ziemā un pavasarī no 30–45%, bet vasarā no 30-60%.
 Turklāt, nepieciešams saskaņot iekšējā un ārējā bloka izvietošanu, kā arī savienojumu komunikāciju maršrutus. Noteikt to „uz aci”, maigi sakot – neiesakām. Kļūdas pie uzstādīšanas draud ar ātriem bojājumiem dārgajās iekārtās un priekš kam tas vajadzīgs? Piemēram, nekvalitatīvs cauruļvadu lodējums, obligāti novedīs pie freona notecēšanas. Cilvēka veselībai tas nav kaitīgi, bet kompresors (tā ir puse no cenas) sadegs dažu mēnešu laikā.
 Pie tā paša rezultāta var novest arī sistēmas nepiepildīšana ar freonu, patiesībā, šai gadījumā kompresors „mocīsies” ilgāk, reizēm pat divus trīs gadus. Bet, ja savienojuma caurules tiks atzāģētas ar metāla zāģīti, tad kompresoram ir beigas. Pat maza skaidiņa, ja nokļūst sistēmā, tā sabojās aukstuma iekārtu.  Lielas problēmas var sākties pie nepareizas apiešanās ar drenāžu. Ja nepareizi aprēķina slīpumu, šķidrums var notecēt uz ielas (vai kanalizācijā), sienām, sabojājot jums un kaimiņiem interjeru. Tieši tāpēc sertificēta un profesionāla kondicionieru uzstādīšana nemaksās lēti.
  Vēl viens iemesls bojājumiem – ekonomija uz servisa apkopēm. Jo kondicionierim līdzīgi kā automašīnām, nepieciešams iziet regulāru tehnisko apskati, ko veic sertificētas firmas. Apkopēs ietilpst mūsdienīga filtru tīrīšanas, ko var veikt arī patstāvīgi, obligāti jāpārbauda aukstuma hermētiska, spiediens, jāuzpilda freons, jāpārbauda gultņu smērviela ventilatoriem un elektroierīču elementu sistēmas pārbaude.

Multi sistēmas kondicionēšana

 Kamēr gaisa kondicionieru tirgus vēl mūsu valstī tikai veidojas. Split-sistēmas - ir tikai sākums uz pašu ekonomiskāko soli cīņā ar karstumu, kas reizēm traucē mums dzīvot vasaras periodā. Veidojot priekš sevis atsevišķu komforta stūrīti ar optimālu temperatūru, cilvēks nevar apstāties un veic nākamo soli. Ja nepieciešams atvēsināt gaisu vairākās telpās – ir vairāki risinājumi. Paši vienkāršākie ir divi: nopirkt vairākus (pēc telpu skaita) kondicionierus vai vienu multisplit-sistēmu ar vienu ārējo bloku un vairākiem iekšējiem. Atšķirība „Multi” ir tajā, ka pie viena ārēja bloka tiek pieslēgti vairāki iekšējie bloki – parasti no 2 līdz 5 blokiem.
 Pie tam iekšējie bloki var būt ne tikai dažādu jaudu (no 2-5kW), bet arī dažādu tipu. Šādi konstruktīvi risinājumi atļauj ekonomēt vietu uz ārējās sienas un ne tik ļoti bojā ēkas ārējo skatu ar ārējiem kondicionieru blokiem. Piemēram, multisplit-sistēma LG M30L4H – šeit kondicionieris sastāv no viena ārējā bloka un četriem iekšējiem blokiem, kas papildus domāts arī apsildīšanai, atvēsināšanai un gaisa attīrīšanai dzīvojamās telpas un biroja telpās. Šeit ekonomija nesanāks uz uzstādīšanas darbiem (kaut liekas, ka mazāk ārējo bloku – mazāka cena), jo montāžas aprīkojums ir vairākas reizes dārgāks, dēļ garajām komunikāciju trasēm.
  Ja agregāta ārējā bloka daļa sabojājas, tad multisplit-split sistēmai pārstāj strādāt visas iekšējās daļas – no šī skatu punkta, drošāk ir uzstādīt vairākas split-sistēmas. „Multisplitus” izmanto, tikai tad ja nav citu iespēju izvietot vairākus ārējos blokus pie mājas sienas. Viena no priekšrocībām split- un multisplit sistēmām ir liela izvēle dažādu tipu iekšējie bloki. Tagad eksistē vairāki to varianti – sienas, kanālu, kasešu, zem griestu un kolonnu kondicionieri.
 Daudz sarežģītāka un progresīvāka sistēma diez vai būs pa kabatai parastam pircējam, jo to nepieciešams uzstādīt celtniecības procesā un pieslēgt pie tās visu māju, bet ne atsevišķas telpas. Mūsu situācijā, tas kādreiz notiek tā saucamajā elitārajā sektorā. 1982.gadā kompānija Daikin piedāvāja pasaulē pirmo VRV-kondicionēšanas sistēmu. Atšķirība no multisplit-sistēma ir tajā, ka pie viena ārējā bloka var pieslēgt ne tikai 4-5 iekšējos, bet jau vairākus desmitus. Parastajā multisplit – sistēmā starp ārējo bloku un iekšējiem blokiem tiek izvilkta freona trase. 
 Sistēmā VRV visi bloki pieslēdzas pie vienas cauruļvadu sistēmas, tas nozīmē pie kopējās trases, kas sastāv no divām vai trijām vara cauruļvadu sistēmām, pie kā pieslēdzas 30 iekšējie bloki un 3 ārējie bloki. Tāds tehniskais risinājums ļauj vienkāršot (palētināt un paātrināt) montāžas darbus. Maksimālais attālums starp iekšējiem un ārējiem blokiem (cauruļvadu garums) var sasniegt 100 metrus.


Pēc līdzīga principa darbojas LG kondicionieri. Skat (video)

Get the Flash Player to see this player.
Komentāri par šo sadaļu
Lai pievienotu komentāru Jums vajag autorizēties!
Cik resnu ūdens cauruli vajag dūmvadi trubas truba dūmvads lielu apkures radiatori aprēķins siltuma ķermeņi kapara caurules siltumnesēji gaisa vadi čillers čilleri čileri čilers dzesētājs mobilais portatīvais wc toletes sanitārās sanitārā telpa telpas aprēķini energoefektivitāte 95% recirkulācija rekuperācija siltuma koeficients koeficents plākšņu siltummainis rotācijas inženier zinātne gaisa pūtējs inženierkomunikācijas kādu jaudu likt How it is necessary a thick water sleeve flues tube flue praise heating radiators calculation heat bodies copper sleeve disappeared wires chillers cooler the mobile portable wc toilets sanitary the sanitary apartment calculate apartments of 95% heat coefficient coefficient of plates rotary press science air to lay some power energoefekktivitvte engineer communications Как толстый рукав воды надо дымоходы труба дымоход хвалю радиаторы отопления вычисление тела тепла рукавные теплоносители меди исчезли провода охладитель мобильный портативный санитарные санитарное помещение помещения вычисляешь энергоэффективность коэффициент 95% тепла коэффициент пластин ротации наука выдувальщик воздуха какую-то мощность положить инженер Gaisa kondicionēšanas dzesēšanas ventilācijas sistēmu tirdzniecība projektēšana uzstādīšana serviss remonts apkope iekārtu diagnostika Garantijas un pēc garantijas remonts Piedāvājam pasaules pazīstamāko ražotāju SAMSUNG LG FUJITSU SIEMENS DAIKIN SWEGON REMAK BONECO MITSUBISHI PM LUFT GOLD FLEXIT SALDA AMALVA OSTBERG 2VV VEAB HALTON YORK GUNTNER RIVACOLD SCOTSMAN MUCOM HELPMAN ISOCAB SYSTEMAIR BLUEBOX CLIVET GEA FLAKT CHOFU GATLAN FUJI brink climate systems Gaisa kondicionēšanas iekārtas – kondicionieri kondicionētāji uzstādīšana kondicionētājs precīzā kondicionēšana SPLIT sistēmas Multisplit kondicionieri. Gaisa mitrinātājs mitrināšana Mikroklimata vadīšana. Aukstuma aģenta Freona uzpildīšana Mobilie gaisa kondicionieri kondicionieris Gaisa dzesētāji dzesētājs Chillers šķidruma dzesētājs Kompresori kompresors kondensatori kondensators Ventilācijas sistēmas uzstādīšana un iekārtas ventilācija mājām māju birojiem ofisiem biroju ofisu viesnīcām viesnīcu noliktavu rūpniecības industriālo telpu telpām Gaisa apstrādes iekārtu Temperatūras mitruma mitrums gaisa daudzuma daudzums spiediena spiediens kontrole Gaisa žāvētāji žāvētājs Serveru dzesēšana telekomunikāciju sistēmu dzesēšana Vēdināšanas iekārtas Gaisa nosūcēji profesionālie Respiratori. Ventilācijas sistēmas un iekārtas projektēšana ventilācijas uzstādīšana tirdzniecība Ventilatora gaisa apstrāde gaisa apstrādes iekārtas gaisa aizkari gaisa pūtēji ventilatori Difuzori Rekupera Apkures sistēmas tirdzniecība projektēšana Siltumsūkņi siltum sūkņi siltumsūknis siltuma sūknis siltumpumpis siltumapgāde zemes siltums siltums sūkņi apkurei lēta apkure apkure Montāža montāžu Kondicionieru ventilācij, kompresoru aprēķināšana kalkulators gribu zināt cik jaudīgu lielu vajag aprēķini gaisa aizskari aizkari aiskari boileri sildītāji sildītāju noosūce kape virs plīts metināšana metāla griešana skaidu sakidas nosūce kaitīgās gāzes krāsas krāsu putekļu putekļi aprēķins formula formulas atbildi bez maksas ūdens daudzums sildītājs apkure apkures gaisa siltums siltumsūkņi eko kompresori vēja ģeneratori saules baterejas batarejas kolektori metināšana metināšanas aparāti metināt tirdzniecība lāzer griešana Trade of the air conditioning cooling ventilation systems planning set service repair service diagnostics of devices Guarantees and after a guarantee repair Offer the 2vv of Sweet AMALVA OSTBERG of the producers SAMSUNG LG FUJITSU SIEMENS DAIKIN SWEGON REMAK BONECO MITSUBISHI PM LUFT GOLD FLEXIT known by world VEAB HALTON YORK GUNTNER RIVACOLD SCOTSMAN MUCOM HELPMAN ISOCAB SYSTEMAIR BLUEBOX CLIVET GEA FLAKT CHOFU GATLAN FUJI brink climate systems Air conditionings hung – conditioners conditioners set conditioner the exact conditioning the SPLIT system Multisplit conditioners. Air mitrinatajs moistening Microclimate conduct. Cold agent Freona fill the Mobile air conditioners conditioner the Air coolers cooler the Chillers liquid cooler Compressors compressor kondensatori kondensators Ventilation system set and device ventilation waved the bureaus of houses ofisiem ofisu of bureaus hotels apartments of the industry of storages of hotels industrial apartments the Temperature of the Air treatment devices humidity humidity air amount amount pressure pressure control the Air zavetaji zavetajs Serveru cooling cooling of the systems of telecommunications Ventilation device Air nosuceji the professional Respirators. Ventilation system and device planning ventilation set trade the Ventilator air treatment air treatment device air brise-bises air puteji ventilators Difuzori Rekupera Heating system trade planning the Siltumsukni siltum pumps siltumsuknis heat pump siltumpumpis siltumapgade earthen heat heat pumps heating a cheap heating heating Editing ventilacij of editing Conditioners, calculation of compressors calculator want to know how jaudigu large it is necessary calculations air aizskari brise-bises aiskari boilers heaters the noosuce of heaters back above a flag welding metal cutting dusts of dusts of paint of the sakidas of slivers nosuce harmful gas paints calculation formula formulas answer without requiring payment water amount heater heating heating air heat siltumsukni eko compressors wind generators sun baterejas batarejas collectors Торговля систем вентиляции охлаждения кондиционирования воздуха проектирование установка сервис ремонт обслуживание диагностика устройств Гарантии и после гарантии ремонт Предлагаем кондиционирования мировой более известных производителей САМСУНГ ЛГ ФУЙИТСУ СИЕМЕНС ДАИКИН СWЕГОН РЕМАК БОНЕСО МИТСУБИСХИ ПМ ЛУФТ ГОЛД ФЛЕXИТ Сладкой АМАЛВА ОСТБЕРГ 2вв ВЕАБ ХАЛТОН YОРК ГУНТНЕР РИВАСОЛД ССОТСМАН МУСОМ ХЕЛПМАН ИСОСАБ СYСТЕМАИР БЛУЕБОX СЛИВЕТ ГЕА ФЛАКТ СХОФУ ГАТЛАН ФУЙИ бринк слимате сyстемс Воздуха повешенные – кондиционеры кондиционеры установка кондиционер точное кондиционирование кондиционеры системы СПЛИТ Мултисплит. Увлажнитель воздуха увлажнение проведение Микроклимата. Наполнение агента холода Фреона Мобильные кондиционеры воздуха кондиционер охладители Воздуха охладитель охладитель жидкости Схиллерс Компрессоры компрессор установка системы конденсатори конденсаторс Вентиляции и вентиляция устройства махнули бюро домов для офисием для бюро офису гостиниц для помещений индустриальных помещений промышленности складов гостиниц влажность влажности Температуры обрабатывающих устройств Воздуха количество количества воздуха давление давления контроль охлаждение Воздуха заветайи заветайс Серверу охлаждение систем телекоммуникаций Воздуха устройства Проветривания носусейи профессиональные Респираторы. Проектирование системы вентиляции и устройства установка вентиляции торговля обработка воздуха Вентилятора занавески воздуха обрабатывающего устройства воздуха выдувальщики воздуха вентиляторы Диффузоры Торговля системы Отопления Рекупера проектирование Силтумсукни силтум насосы насос силтумсукнис тепла силтумпумпис теплоснабжение земляное тепло тепло насосы для отопления дешевое отопление отопление Монтаж Кондиционеров монтажей вентиласий, вычисление компрессоров калькулятор хочу знать как йаудигу большой надо вычисления воздуха аизскари занавески аискари бойлера нагреватели нагревателей ноосусе задник над плитой сварка резка металла пыли пылей красок краски щепок сакидас носусе вредного газа вычисление формула формулы отвечаешь без платной воды количество нагреватель отопление тепло воздуха отопления силтумсукни еко компрессоры генераторы ветра солнечной батерейас батарейас коллекторы Veicot aptaujas ES valstīs bija pilnīgi skaidrs, ka nepieciešmas kaut kas tāds, kas atvieglotu uzņēmīgam cilvēkam iegādāties atbilstošas iekārtas labai gasai kvalitātes uzturēšanai telpā. Būvējot vai remontējot māju, ražošanas, sabiedriskās vai citas telpas, kondicionēšana, apkure un ventilācija tās ir lietas, bez kurām mūsu modernajā pasaulē neiztikt. Iespējams mēs visi to zinam, bet pirms uzstādīšanas rodas būtisks jautājums: ‘’Ko darīt, cik lielu iekārtu nepieciešams, kāda apjoma gaisa vadi, kur iegādāties un cik tas maksās’’? Šī lapa dos Jums profesionālu atbildi uz inženiertīklu risinājumiem telpās, saprotamā valodā gan meistaram, gan individuālam lietotājam. Tehniskie termini būs vienkāršoti ērtākai lietošanai ar skaidrojumiem saprotamā valodā. Sagatavojies un pārsteidz profesionāli! Izmantojiet Tāmes kalkulatoru. Aizpildiet tālākos norādījumus un WACH aģents sniegs detalizētus aprēķinus uz jautājumiem par: Kondicionieriem, apkuri, siltumsūkņiem, ūdens boileriem, sadzīves un profesionālām nosūcēm, gaisa aizkariem Šī informatīvi publiskā lapa būs lieliska iespēja katram kļūt par lietpratēju, iepazīties ar ēku iekšējo instalāciju risinājumiem, kā arī ērti saņemt nepieciešamos aprēķinus labai gaisa kvalitātes nodrošināšanai. Būs iespēja iepazīties ar jaunumiem un dažiem energoefektivitātes risinājumiem telpās.